KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14733291
nr 1473 3291
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Älgar. Signerad. Akvarell, bildmått: 32x45, yttermått inklusive ram: 49x61 cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:36:34
3/6 21:05:37
100 kr
6/6 18:18:02